Udvariassági látogatás Sarawak kormányzónál

Sipos Sándor nagykövetnek az a megtiszteltetés jutott, hogy udvariassági látogatást tehetett Sarawak kormányzójánál annak céljával, hogy bemutassa Magyarországot Borneón, és lehetőségeket keressen az együttműködésünk elmélyítésére.

Sipos Sándor nagykövet udvariassági látogatást tett Őexcellenciájánál Tun Pehin Sri Dr. Haji Wan Junaidi bin Tuanku Jaafar, Sarawak kormányzójánál. A találkozó során a feleknek lehetőségük nyílt, hogy megvitassák a kétoldalú együttműködés további lehetőségeit, különös tekintettel a megújuló energia, a biológiai sokféleség és a felsőoktatás területén.

A kapcsolódó galéria az alábbi linken elérhető: sarawak official visit album