Sipos Sándor nagykövet udvariassági látogatást tett Őexcellenciájánál Tun Pehin Sri Dr. Haji Wan Junaidi bin Tuanku Jaafar, Sarawak kormányzójánál. A találkozó során a feleknek lehetőségük nyílt, hogy megvitassák a kétoldalú együttműködés további lehetőségeit, különös tekintettel a megújuló energia, a biológiai sokféleség és a felsőoktatás területén.
A kapcsolódó galéria az alábbi linken elérhető: sarawak official visit album